Понеділок, 04 квітня 2016 19:34

Улюблене традиційне печиво «Вівсяне» від ТОВ «Черкасихліб ЛТД»

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вівсяне печиво почали випікати ще в XVII столітті в Шотландії. В той час овес був популярнішою зерновою культурою навіть, ніж пшениця. Готували цей вид печива дуже незвично − на відкритому вогні на розпеченому камінні. Рецепт був дуже простий: мелений овес змішували з водою та ліпили невеликі коржики.

Минуло декілька століть, але вівсяне печиво залишається популярним і досі. Зокрема Черкасихліб вже також тривалий час виготовляє для черкасців улюблену випічку за удосконаленою рецептурою. До вівсяного борошна та води також додають вищий сорт пшеничного, цукор та маргарин, що відповідає ДСТУ.

Варто зазначити, що печиво «Вівсяне» ще й дуже корисне, оскільки містить клітковину, яка сприяє очищенню організму, виводячи холестерин. Також за рахунок вівса випічка багата на вітаміни групи В, що корисно як для дорослих, так і для дітей. Висока енергетична цінність надасть заряд бадьорості на весь день, а термін зберігання 90 діб гарантує свіжість печива на тривалий час.

Черкасихліб дотримується традицій випікання печива «Вівсяне» та пам’ятає про смаки своїх споживачів. Купуйте улюблену випічку у фірмових магазинах «Формула смаку»!

Читати 1307 разів