Понеділок, 26 жовтня 2015 16:52

Черкаських "харчовиків" привітали на державному рівні | Відео

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Черкаських працівників харчової промисловості в професійний день привітали на державному рівні. Товариство "Черкасихліб" спеціально для своїх робітників у обласній філармонії організувало вітальні заходи. Так згуртовано, єдиною командою відзначили День "харчовика".

Надія Бровкіна, продавець: "Мы работаем для людей, стараемся, чтобы продукция была качественная. Если проблемы – доносим до лаборатории, начальства. По мере своих сил стараемся решать эти проблемы".

Для підприємства "Черкасихліб" це особливе свято. Адже його підопічні працюють для людей. Тому свою продукцію виробляють з любов’ю. А якість гарантують роками досвіду.

Оксана Нагорна, начальник цеху: "Ми не проектуємо атомні бомби, а все-таки годуємо людей. Мені хочеться, щоб усі працівники харчової галузі, були здорові, щасливі. Щоб ми годували дуже смачним хлібом, сиром, молочною продукцією, всім, що смакує саме вам. Щоб ми годували дітей, щоб наше покоління росло. І звичайно без смачної їжі нам нікуди".

В особливий день робітників зібрали зі всіх етапів виробництва. В залі сотня фахівців своєї справи. Які згуртованою роботою піклуються про своїх споживачів. На сцені найкращих "харчовиків" урочисто нагородили відзнаками. Уважили і багаторічних ветеранів праці.

Татаринова Олена, директор ТОВ "Черкасихліб ЛТД": "Це не лише хлібопекарі, кондитери, хто молоко, м’ясо. Це дуже широка сфера діяльності. Я бажаю, щоб кожен, хто працює в цій сфері, відчував що він потрібний. Не буває тут випадкових людей. Тут всі з душею. І щоб оця душа передавалася кожному споживачеві. Ми працюємо для вас".

Хлібом, сіллю та веселими танцями потому розважали працівників товариства "Черкасихліб". Для них виступали артисти Академічного театру пісні, музики і танцю "Зоряни".

Джерело - ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ, 20.10.2015р.

Читати 1230 разів