Середа, 16 вересня 2015 12:30

ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат» на сьогодні продовжує утримувати свої позиції як основний виробник хліба і хлібобулочних виробів Чернігова та Чернігівської області

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Свою продукцію підприємство реалізує в 13 районах Чернігівщини. Виробничі потужності нині розташовані на території хлібокомбінатів № 2 та № 1, які працюють уже понад 50 років.

 

Директор підприємства Ольга Заїка розповіла «Відомостям», що за добу випікається 40—45 тонн хліба. 60 найменувань хлібобулочних виробів і 20 кондитерських освоїли чернігівські хлібопекарі. Спеціалісти підприємства постійно працюють над оновленням асортименту, а продукція виготовляється за класичними технологіями. Використовуються пресовані дріжджі, молочнокислі бактерії і, що надзвичайно важливо, не використовуються хімічні добавки та консерванти.

Чернігівці полюбляють такі вироби, як хліб «Дарницький», «Поліський», «Кременчуцький», які до того ж не втрачають свіжості тривалий час. Смакують споживачам також хліб «Від бацька» та «Духмяний з родзинками», які виготовляються за давніми рецептами й дуже корисні завдяки високій харчовій цінності. Як і спеціальна група виробів — хліб житній діабетичний і хлібці висівкові, які розроблені та пропонуються людям із захворюванням на цукровий діабет.

Широкий вибір булочних виробів пропонує комбінат — батон «Урожайний», батон із висівками, булки «Піонерські», «Севастопольська», «Бериславська», «Здобна», калач «Особливий», плетінка «Українська», ріжки з маком та повидлом, попитом користуються і сухарі.

Вироби кондитерського цеху дуже популярні серед споживачів. Це надзвичайно смачні торти «Біла акація», «Маска», «Празький», «Казка», «Деснянські зорі», «Легенда», «Зачарування», «Славутич», «Київський», «Тет-а-тет», медовий із чорносливом, тістечка, рулетик. Кондитери хлібозаводу постійно в пошуку нових видів виробів, аби розширити асортимент і порадувати своїх покупців.

Ольга Заїка наголошує, що продукція підприємства проходить належний технологічний і санітарний контроль та санітарно-гігієнічну експертизу. Якість продукції контролюється щоденно виробничо-технологічною лабораторією. Аби утримувати весь технологічний процес і спеціальну лабораторію, потрібні кошти і штат відповідних фахівців. Необхідно забезпечувати особливі умови для зберігання культури бактерій та їхнє живлення. Традиційні хлібопекарські технології з витримкою всіх технологічних процесів здатне забезпечувати лише підприємство з відповідними виробничими потужностями, яким і є «Чернігівський хлібокомбінат».

На підприємстві нині працюють чотириста працівників. Їхня праця нелегка. Адже споживачі звикли до свіжого, м’якого, запашного хліба. Тому трудяться на комбінаті позмінно, хліб випікають уночі — і тоді на ранок доставляють свіжо¬спечений на торговельні точки. Удень працює кондитерський цех, а також допікаються і хлібобулочні вироби.

Директор «Чернігівського хлібокомбінату» Ольга Заїка запрошує бажаючих на роботу на підприємство, а також до співпраці з продажу хлібобулочних виробів. А ще закликає споживачів купувати чернігівську продукцію, підтримувати місцевого виробника, адже таким чином податки йтимуть до місцевого бюджету та використовуватимуться на потреби саме жителів міста Чернігова.

Сергій Лінович, тижневик «Чернігівські відомості» №37 (1278), 16 вересня 2015

Читати 1346 разів