Понеділок, 11 липня 2016 23:41

ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат» на АГРО 2016

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 8 по 11 червня в м. Києві на території національного комплексу «Експоцентр Україна» відбулася 27 міжнародна агропромислова виставка «Агро-2016». Її урочисто відкрив Прем'єр міністр України – Володимир Борисович Гройсман.

У цій виставці прийняли участь більш ніж 1200 компаній з 15 країн світу. Це найбільш перспективний та загальнодержавний захід. Щороку кількість учасників збільшується . Організатором виставки виступило МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ.

Чернігівська область теж була представлена на цьому заході. Зокрема, ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат» був представлений, як один з найбільших та найпотужніших виробників області.

Уже стало традицією на ярмарках та виставках проводити дегустації та пригощати людей нашою смачною продукцією. Так і АГРО 2016 не стало виключенням. Люди скуштували «Булочки з сиром», «Булочки з кунжутом», сухарики «Пікантні», а також високо оцінили завиванець «Укроп».

ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат» був нагороджений подякою «За активну участь у проведенні XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016»

Читати 1164 разів

Галерея зображень