Середа, 01 червня 2016 12:01

«Ніжинський хліб» провів майстер клас на День захисту дітей

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

1 червня в парку ім..Шеченка пройшов захід під назвою «Місто професій». На території парку було створено імпровізоване містечко, де представники різних галузей міста могли представити свої професії. Серед них були: працівники поліції, стоматологи, банкіри, тренери, повари, кравчині, працівники страхових компаній та багато інших. Метою заходу було надання можливості кожній дитині спробувати себе в ролі цих професій та опанувати певні навички та здібності.

 

ТОВ «Ніжинський хліб» провів майстер клас з професій кондитера та тістороба. Для цього були запрошені працівники підприємства : тістороб булочних виробів 4 розряду – Жукова Ірина Григорівна та кондитер 5 розряду – Василенко Наталія Михайлівна.

Кожна дитина могла спробувати себе у ролі представлених підприємством професій, хтось прикрашав торти кремом, хтось робив прикраси з мастики для тортів у вигляді фруктів, квіточок, сердечок, а хтось вчився робити з тіста прикраси для весільних короваїв – зірочки, квітки, колоски. Бажаючих освоїти професії кондитера та тістороба було дуже багато. Біля палатки ТОВ «Ніжинський хліб» вишикувалася величезна черга.

За зроблену роботу , чи то прикрашання тортів, чи то ліплення прикрас з тіста, кожен «працівник» отримував заробітну плату у вигляді «іграшкових грошей», котрі вони могли витратити в магазині солодощів на території містечка. Також діти отримали приємні подарунки - фірмові розклади уроків та лінійки від ТОВ «Ніжинський хліб». Окрім таких приємних сюрпризів всі отримали масу позитивних емоцій та приємних спогадів про «Місто професій 2016» з ТОВ «Ніжинський хліб».

Слідкуйте за новинами та конкурсами в групі ТОВ «Ніжинський хліб» ВКонтакте, а також на офіційному сайті Формула смаку.

Джерело: Mynizhyn

Читати 1406 разів