Середа, 13 січня 2016 20:43

Солодкі подарунки від ТОВ ,,Ніжинський Хліб,,

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Напередодні новорічних та різдвяних свят ТОВ ,,Ніжинський Хліб,, порадував своїх споживачів новим конкурсом, котрий проводився в групі соціальної мережі -,,ВКонтакті,,. За умовами конкурсу, потрібно було надіслати свій власний рецепт випічки торта,зробити репост конкурсу. 4 січня 2016 року генератором випадкових чисел був обраний єдиний переможець, ним став Костюченко Назар Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо веселих новорічних та різдвяних свят. Головним призом конкурсу став смачний торт ,,Загадка,, вагою 0,95 кг із згущеним молоком, масляною начинкою та горіхами.

 

У період новорічних та різдвяних свят ТОВ ,,Ніжинський Хліб,, виготовило велику кількість кондитерських та хлібобулочних виробів . Щоденно були задіяні 45 одиниць автотранспорту, що забезпечило своєчасну доставку всіх замовлень в повному обсязі.

Вся продукція заводу завжди смачна, якісна та надзвичайно корисна, в процесі виробництва використовуються тільки натуральні компоненти, без розпушувачів, покращувачів смаку та інших домішок.

ТОВ ,,Ніжинський Хліб,, надалі буде дивувати своїх споживачів новими конкурсами ,солодкими подарунками та цінними призами.

Джерело - Газета "Вісті" в кожний дім

Читати 1412 разів