Четвер, 05 листопада 2015 08:33

Малюють діти усміхнену паляницю

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ось уже в котре публічне акціонерне товариство «Криворіжхліб» організовує для юних жителів нашого міста різноманітні конкурси. Іх мета – прищепити дітям бережливе ставлення та велику пошану до головного продукту харчування. Підбиття підсумків останнього конкурсу – малюнка «1 вересня дітей хлібної родини» - відбулося цими днями на території підприємства, куди запросили 35 авторів найкращих робіт.

Та перш ніж нагороджувати маленьких художників, заступник директора ПАТ «Криворіжхліб» з виробництва Микола Грунь веде їх на екскурсію у цех по випічці хлібобулочних виробів. В удвічі, а то й втричі підкочених білих халатах, хлопчики і дівчатка, затамувавши подих, з великою цікавістю розглядають процес появи духмяних паляниць, батонів, булочок та інших смачних виробів.

- Судячи по тому, що позмагатися в конкурсі вирішили сотні малюнків, ми на вірному шляху в прагненні пропагувати серед споживачів свій, вітчизняний продукт,- говорить Микола Грунь.-Будемо і в подальшому організовувати подібні змагання.

1 ось настають хвилюючі хвилини нагородження. Оголошуються імена переможців. Перше місце в Данила Мальченко – п’ятикласника загальноосвітньої школи №49, який зобразив «хлібну родину» на полотні фарбами, олівцем та аплікаціями. Хлопчику вручають планшет, про який він так мріяв.

- Коли дізнався про хлібний конкурс, так одразу й побіг до бабусі Олі на пораду: що його намалювати, аби всіх здивувати? –згадує Данилко. – Бабуся мені й раніше тему підказувала, коли зайняв перше місце в конкурсі малюнків на асфальті у Жовтневому районі…

Друге місце здобула Катя Давиденко, учениця 5-А класу школи СШ№62. а третє – Максим Пелих, учень 3-А класу школи №107. що цікаво, серед відзначених колективних робіт – і малюнок однокласників Данила Мальченка.

Але без подарунків цього дня ніхто з хлібокомбінату не вийшов. Щедрі господарі вручили дітям до набору смачних хлібобулочних виробів, рюкзаки для змінного взуття, лінійки, календарі з розкладом уроків.

Читати 1874 разів