>

Новини про "Ніжинський хліб"

«Шукай свій щасливий торт!» Солодка акці…

З 20 лютого по 3 березня купуй торти ТМ НІЖИНХЛІБ та шукай всередині упаковки виграшну етикетку. Обміняй щасливу етикетку на солодкі подарунки.

20-02-2019 Новини Ніжинський хліб

Детальніше

«Ніжинський хліб» провів майстер клас н…

1 червня в парку ім..Шеченка пройшов захід під назвою «Місто професій». На території парку було створено імпровізоване містечко, де представники різних галузей міста могли представити свої професії. Серед них були:...

01-06-2016 Новини Ніжинський хліб

Детальніше

ТОВ «Ніжинський хліб» оголошує конкурс т…

ТОВ «Ніжинський хліб» оголошує конкурс творів «Моя школа найкраща, тому що…» ЗАВЕРШЕНО

11-04-2016 Новини Ніжинський хліб

Детальніше

Солодкі подарунки від ТОВ ,,Ніжинський Х…

Напередодні новорічних та різдвяних свят ТОВ ,,Ніжинський Хліб,, порадував своїх споживачів новим конкурсом, котрий проводився в групі соціальної мережі -,,ВКонтакті,,. За умовами конкурсу, потрібно було надіслати свій власний рецепт випічки...

13-01-2016 Новини Ніжинський хліб

Детальніше

Намалюй малюнок - виграй подарунок

Під таким лозунгом у Ніжині проходив конкурс дитячих робіт на тему «Перше вересня дітей «Хлібної родини». За умовами конкурсу – його організували ТОВ «Ніжинський Хліб» і торгова марка «Формула Смаку»...

20-10-2015 Новини Ніжинський хліб

Детальніше

Дмітрєнко Ярослав Ігорович

Дмітрєнко Ярослав Ігорович

Директор підприємства

Товариство «Ніжинський хліб» одне з провідних підприємств по виробництву хлібобулочних та кондитерських виробів в Чернігівській області.

Основний вид діяльності - забезпечення потреб населення в хлібобулочних, кондитерських та інших виробах, а також їх подальша реалізація. Доставка хліба здійснюється транспортом підприємства для чого існує транспортний цех. Для зручності роботи з клієнтами є комерційний та експедиційний відділи.

Ніжинський хлібозавод був збудований в 1935 р. Хлібозавод був обладнаний двома печами ФТЛ-2 по виробництву хліба формового. Заміс, розділення тіста, завантаження в піч, вивантаження з печі, всі інші операції проводились вручну. В перші післявоєнні роки завод працював на дровах, пізніше на рідкому паливі (на нафті).

За п'ятирічку (1966-1970) середньодобовий випуск хлібобулочних виробів збільшився до 44 тонн, кондитерських виробів - до 75 кг

28 жовтня 1988 року був зданий в експлуатацію новий хлібозавод по вул. Синяківська,116.

7 грудня 1988 року був підписаний акт прийому в експлуатацію кондитерського цеху. В хлібобулочному цеху першою була запущена булочна лінія №5, потім подова №3 і формова №2.

29 березня 1989 року здана в експлуатацію піч№1 по виробництву хліба формового.

Виробнича потужність заводу згідно типового проекту: 61 т за добу хлібобулочних виробів і 750 кг за добу кондитерських виробів.

З 1997 року на підприємстві діє транспортний цех, розширюється фірмова торгівля. До 80% виробленої продукції реалізується своїми силами.

Станом на 2007 рік в кондитерському цеху працює дві печі Ш-2-ХПА-10 по випічці тортів, тістечок і пряників. В хлібобулочному цеху працювало три хлібні подові лінії: дві з печами ПХС-25, одна з піччю БН-50, дві булочні лінії з печами ПХС-25.

З покращенням економічної ситуації стала можливою реконструкція виробничих потужностей, в 2005 році була введена в експлуатацію нова піч "МП>ІКЬЕК.", на заміну застарілої ПХС-25,що дозволило збільшити асортимент виробленої продукції.

З травня 2011 року керівником товариства "Ніжинський хліб" став - Дмітрєнко Ярослав Ігорович.
Щодоби підприємство виробляє близько 30 тонн хлібобулочних і кондитерських виробів, які реалізуються в 13 районах Чернігівської області, а також м. Києві, та прилеглих районах Київської та Сумської областях. На підприємстві діє система європейської якості ISO-2009.

Товариство «Ніжинський хліб» постійно приймає участь у різноманітних регіональних та всеукраїнських конкурсах з якості продукції й професійної майстерності. На яких наші вироби та працівники займають призові місця, отримують дипломи й нагороди.

Постачальникам

Інформацію щодо наміру стати постачальником просимо надавати до відділу аналітики цін ТМ "Формула Смаку":
tenderfsmaku@gmail.com,
050-457-23-95, 050-450-15-05
Заявки хлібозаводів:
"Криворіжхліб",
"Миколаївський ХЗ №1,
"Ніжинський хліб",
"Черкасихліб",
"Чернігівський ХК".

Приєднуйтесь до нас

G+

Підписуйтесь

КонтактиТОВ "Ніжинський хліб"

Телефони

Приймальня: (0564) 66-13-35

Адреса

вул.Синяківська, 116,
Ніжин
16600, Україна

Знайти нас