Logo
Друк

Ракова Альона Анатоліївна

 

Ракова Альона Анатоліївна

Директор підприємства

ТОВ «Миколаївський хлібозавод №1» понад 40 років забезпечує мешканців м.Миколаєва та Миколаївської області свіжим, смачним, духмяним, а головне корисним для здоров'я хлібом.

На сьогоднішній день - це високотехнологічне і планомірно розвивається підприємство з виробництва хлібобулочних виробів за класичними українськими рецептами, згідно державних стандартів.

Особливу увагу на хлібозаводі приділяється якості. Так, на підприємстві працює акредитована сучасна лабораторія, яка постійно проводить контроль якості сировини та готової продукції.

Миколаївський хлібозавод №1 вже багато років дотримується політики поступової модернізації виробництва. Тільки в 2006-2011гг. тут було введено в експлуатацію 30 одиниць нового обладнання, в тому числі три сучасні технологічні лінії, нова піч з виробництва формового хліба, що дозволяє істотно економити енергоресурси та оптимізувати виробництво.

У листопаді 2012р на ТОВ «Миколаївському хлібозаводі №1» відкрита нова імпортна виробнича лінія потужністю 1600 батонів на годину або до 16,5 тонн хлібобулочної продукції на добу. Її основними перевагами є енергозбереження, оптимізація використання сировини, повна автоматизація процесу.
Миколаївцям та мешканцям інших міст як в Миколаївській області, так і за її межами добре знайомі хлібобулочні та здобні вироби хлібозаводу, серед яких традиційні і нові сорти пшеничних і житніх хлібів, а так же батони, рогалики, вироби з листкового тіста, булочки на будь-який смак .

Вся продукція, а це понад 50 найменувань хліба, випікається висококласними фахівцями, справжніми професіоналами своєї справи, а це забезпечує незмінну якість, відмінний смак, дозволяє продовжити терміни зберігання виробів в домашніх умовах.

Запорука нашого успіху - якісна сировина і відповідальне ставлення до своєї роботи. Ми прагнемо задовольнити запити споживачів, а вони, в свою чергу, відповідають нам вдячністю і позитивними відгуками.

З 2000 року Миколаївський хлібозавод №1 є постійним учасником великих міжнародних, регіональних і галузевих виставок і конкурсів, незмінним результатом участі в яких стає нагородження продукції медалями і дипломами за високі смакові якості.

В 2000р. - Висока якість продукції було відзначено Національною асамблеєю «Ділові кола України» і присуджений знак «Вища проба», а главу правління за ідеальну репутацію в бізнесі нагородили «Золотим Ягуаром»;

2001р. - Виставка «Хліб-2001»: хліб «Елітний» отримав серебреную медаль, хліб «Миколаївський» - бронзову;

2003р. - Виставка «Хліб -2003»: гран-прі отримав хліб «Губернаторський»; підприємство стало переможцем у Всеукраїнському конкурсі «Кращий роботодавець року»;

2005р. - Присвоєно звання «Виробник кращих вітчизняних товарів року»;

2007р. - Підприємство стало лауреатом рейтингу «Кращі підприємства України» в номінації «Харчова промисловість».

© 2002-2016 Формула Смаку (ТМ)