Logo
Друк

Наше підприємство виконує важливу задачу по забезпеченню населення хлібом та хлібобулочними виробами. Широкий асортимент продукції, стабільна якість, доступні ціни, а також індивідуальний підхід до кожного покупця характеризують наше підприємство як стабільного та надійного партнера в бізнесі. 

Головна перевага наших виробів в тому, що вони вироблені з натуральної сировини без використання консервантів та стабілізаторів, що робить їх особливо цінними та привабливими для споживачів. 

На нашому підприємстві постійно працює акредитована лабораторія з якості, фахівці якої контролюють всі стадії виробничого процесу: від надходження сировини до випуску готової продукції. До складу ПАТ «Криворіжхліб» входять два заводи - х\з №3 і х\з №4. Історія ПАТ «Криворіжхліб» починається з хлібозаводу №4, введеного в експлуатацію в 1954 році. Хлібозавод №3 введений в експлуатацію в 1963 році.

В даний час Публічне Акціонерне Товариство «Криворіжхліб», є одним з найбільших постачальників хлібобулочних виробів у м. Кривий Ріг та Криворізькому районі. Підприємство має власну торгову мережу.

Середньодобове вироблення в 2014 році становить до 60 тонн на добу, в тому числі: хліба - до 49 тонн, батона до 7 тонн, булочних і здобних виробів до 4 тонн. Таким чином, питома вага хліба в загальному випуску продукції складає 80%, булочних і здобних - 20%. Найбільшим попитом покупців ПАТ «Криворіжхліб» користуються хліб подовий і батон з борошна вищого ґатунку.

Фахівці підприємства постійно працюють над розширенням асортименту продукції, розробкою власних рецептур хлібобулочних виробів. На сьогоднішній день є 25 власних розробок. Основна гордість підприємства - люди. Чимало співробітників присвятили заводу понад 30 років. Підприємство бере активну участь у міських, обласних виставках-ярмарках, конкурсах, де було неодноразово відзначено та нагороджено дипломами, грамотами, кубками.

Крім цього підприємство неодноразово відзначалося Виконкомом Криворізької міської ради громадськими та бюджетними організаціями міста за благодійну допомогу дітям-сиротам, інвалідам, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, малозабезпеченим категоріям населення, учасникам АТО.

Зусилля, які ми докладаємо до підвищення якості продукції та збереженню перевірених роками смакових традицій, належним чином оцінили найвимогливіші покупці.

НАША ЯКІСТЬ – ВАШ ВИБІР!

© 2002-2016 Формула Смаку (ТМ)