Logo
Друк

Історія підприємства починається у 1932 році. На сьогодні підприємство займає третє місце в Україні за обсягами виробництва хлібобулочних виробів і є лідером по впровадженню нових технологічних ліній та процесів.

Підприємство виробляє 270 найменувань хлібобулочної та кондитерської продукції. Середньомісячний обсяг виробництва - 4,5 тис. Т. Домінуючу позицію в асортименті займає хліб - 75%, булочні і здобні вироби - 20,1%, кондитерські вироби - 2,1%, сухарі - 1,1%, соломка - 1, 8%, бубличні вироби - 0,2%.

З метою зміцнення конкурентної позиції на ринку, а також підвищення якості продукції, з 2010 року на підприємстві впроваджується система управління безпекою харчових продуктів відповідно до стандарту ГОСТ 4161-2003.

Продукція підприємства реалізується через власну торгову мережу «Формула Смаку», яка налічує 25 торгових павільйонів в самих Черкасах та 7 - в області. Ринок збуту останніми роками суттєво розширився і нині охоплює Черкаську, Київську, Полтавську, Дніпропетровську, Чернігівську, Рівненську, Волинську, Хмельницьку, Житомирську області.

За останні 8 років близько 30 видів продукції підприємства отримали нагороди на регіональних і всеукраїнських виставках та конкурсах.

Інвестиційна стратегія підприємства націлена на розширення виробництва, його модернізацію та оснащення найсучаснішим технологічним обладнанням.

У 2005 році введена в експлуатацію нова лінія з виробництва батонів. У 2007 року було замінено ще дві лінії, що дало можливість збільшити обсяги виробництва батонів, поліпшити якість пшенично-житнього хліба і розширити асортимент продукції. У березні 2011 року введена в експлуатацію ще одна лінія по виробництву овальних видів хліба. З 2004 по 2011 роки було придбано пакувальне обладнання. Придбання сучасного обладнання, установок для нарізування і упаковки продукції - все це - постійний рух вперед для підтримки лідируючих позицій на ринку хліба.

Підприємство постійно вдосконалює технології виробництва, займається пошуком нових рішень і впроваджує їх. У роботі ми використовуємо досвід іноземних компаній і останні розробки наших фахівців. При цьому нам важливо зберегти те особливе тепло хліба, яке з'являється тільки тоді, коли до його виробництва підходять з душею.

© 2002-2016 Формула Смаку (ТМ)